Benimfotokitap, En güzel bebek fotokitabınız

Kolaylıkla tarzınızı ve biçiminizi seçin, fotoğraflarınızı yükleyin ve tamamlayın!

Ücretsiz bir Fotokitap oluşturun

Anne ve baba için bir fotokitap

Benimfotokitap fotokitaplarının işleyiş şekli

Benimfotokitap; Düğün albümünüz, tatil anılarınız, fotoğraflarınız veya baby shower anlarınız gibi herhangi bir anı için en ideal fotoğraf kitabıdır. Bu işlem basit ve oldukça pratiktir. Benimfotokitap ile ihtiyacınız olan bir çok fotokitabı otomatik olarak ücretsiz dizayn edebilirsiniz. Oluşturduğunuz tüm fotokitaplarınızı arkadaşlarınız veya ailenizle on-line olarak paylaşabilirsiniz. Tasarımınızı, yanlızca basılması için sipariş ettiğinizde ödeme yaparsınız.

Fotobuch Gestaltung Style

Hadi başlayalım

Stili ve biçimi seçip görüntüleri yükleyin, ve işte bitti! Biz, ücretsiz olarak fotokitabınızı oluştururuz.

Online-Fotobuch-Editor

Fotokitabı düzenle.

Sadece birkaç dakika sonra, fotokitabınızın tasarımını görebileceğiniz linki içeren bir e-posta alacaksınız. Tasarımı düzenlemek, resim ve metin eklemek veya yeni bir stille sipariş vermekte özgürsünüz.

Qualität Fotobuch Drucken

Fotokitap tasarımınızı bastırın

Tasarımı beğendiyseniz baskı işlemi için gönderebilirsiniz. Ürünler içerisinden herhangi birini seçebilirsiniz.

Doğum & Bebek

Ebeveyn oluyoruz! İnanılmaz yeni bir yaşam başlıyor. Ebeveynler, müthiş bir duygu ve büyük bir hevesle bebeklerinin doğacağı günü beklerler. Onun ultrasondaki görüntüsü, en güzel fotoğraftan daha önemlidir ve o fotoğrafı herkesle paylaşmak isterler. İşte bu görüntülerden oluşan bir Benimfotokitap fotokitabına sahip olmak istemez misiniz? Sevincinizi online olarak Aileniz ve en iyi arkadaşlarınızla paylaşabilir, ve ya bir Ciltli ve ipek mat veya yüksek kalite parlaklıklı premium kağıt ile bastırabilirsiniz.

Baby Flasche

Bebek fotokitapları

Design Fotobuch Baby

Sevimli fotokitap

Tatlı küçük fotoğrafların en güzel anılarına sahip olan Fotokitap. Mükemmel bir hediye olarak düşünebilirsiniz.

Design Fotobuch Baby

Fotopür fotokitap

Tam sayfa üzerine düzenlenmiş resimler.

Design Fotobuch Jeans Style

Kumaş tarzı fotokitap

Pantolonunu burada kim gösterdi, cesur kesimler ve dikilmiş resimler.

Doğum

Baby Schnuller

Büyük sihirli gün, bebeğinizin dünyaya gözünü açtığı o anlar. Küçücük ve çok tatlı, bu anları tabi ki hemen fotoğraflayacak ve dostlarınıza e-posta ile göndereceksiniz. Bu fotoğrafları derleyip, bir fotokitap olarak dostlarınızla paylaşmak, çok daha güzel bir fikir değil mi? Burada Benimfotokitap iyi bir fikir. Örneğin fotokitabınızı doğrudan iPhone telefonunuzdan 30 saniyede sipariş edebilir, bastırabilir ve arkadaşlarınıza e-posta ile gönderebilirsiniz.

Bebek fotokitapları

Fotobuch Baby

Bebek Fotokitabı

Fotobuch Baby

Sevimli fotokitap

Fotobuch Baby

Bebek Fotokitabı

Bebek

Geschenk Teddy

Bebeğiniz çok tatlı, tüm gününüzü onunla geçirmek istemeniz çok doğal. Ne yazık ki işe gitmeniz gerekiyor ve siz de çözüm olarak masanızda bebeğinizin fotoğrafını koyarak hasret gideriyorsunuz. İşte böyle bir fotoğraf yerine, o tatlı bebeğinizin farklı görüntülerinden oluşan bir Benimfotokitap fotokitabının masanızda bulunması ve iş arkadaşlarınızla paylaşmanız çok daha güzel olmaz mı? Elbette böyle bir fotokitap için bir çok fotokitap varyantından Benimfotokitap sizin için çözüm olacaktır.

Fotokitap ürünleri

Beispiel Fotobuch Quer Format

Yatay

Yatay formatta olan bu, Benimfotokitap geniş bir yelpazede bir çok seçenekleri mevcuttur. Panoramik M (10x15) den başlayarak, panoramik XXL (30x45) ‘e kadar farklı ebatlar vardır. Herkes, bütçesine ve fikirlerine uygun bir çözüm bulabilir. Detaylı bilgi için, Fiyatlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Beispiel Fotobuch Quadratisch Format

Kare biçiminde

Kare format, Çok pratik olan formatta çok çeşitli seçenekler bulunmaktadır, görmek için Fiyatlar sayfasını ziyaret edin.

Beispiel Fotobuch Hoch Portrait Format

Dikey

Fotokitap formatları içinde bir klasik. Benimfotokitap, değişik seçenekler sunmaktadır. Ürün varyasyonları gerçek fotoğraf kağıdı üzerine, parlak ya da ipekli yüzey olarak sert veya yumuşak kapak üzerüne dijital baskı yapar.

İlk yaşgünü / İlk noel

Noel ağacının altında, bebeğinizle otururken, bir aile olduğunuzu çok daha güçlü hissedersiniz. Bebeğinizin ilk doğum günü kutlamasında, yeniden çocukluk günlerine dönmeyi ve tek başına oyun oynamayı arzu edersiniz. Birkaç güzel fotoğraf çekmek, çok güzel bir fikir olacaktır. Benimfotokitap ile, taranmış fotoğraflarınızı, kolaylıkla yükleyebilir ve bir albüm sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, ücret karşılığında baskı işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Geburtstagstorte

Üç Nesil

Gummistiefel Familie

Büyükanne, büyükbaba, anne, baba ve çocuklar. Bir aile kutlaması, doğum günü, bayramlar ya da yılbaşında 3 nesil bir arada. Özellikle yaşlı nesiller, böyle bir buluşmayı şüphesiz dört gözle beklerler.