1. Benimfotokitap Bu kullanım koşullarını sizinle bizim aramızda bağlayıcı olarak tanımış olursunuz. Çelişen koşullar tanınmıyor.
 2. Benimfotokitap, Silverlab Dijital Fotoğraf Baskı Çözümleri Ltd.Şti.'in bir parçasıdır. Sözleşmeli ortak Silverlab Dijital Fotoğraf Baskı Çözümleri Ltd.Şti., EbuSuud Cad. Basım İş Mrk. No:47 D:201, 34112 Sirkeci – Fatih İstanbul, Ali Özer tarafından temsil edilir.
 3. Kayıt sırasında yanlış veya yanıltıcı bilgi vermemeyi kabul etmektesiniz. Hatalı bir kimlikle oturum açmak izin verilmez. Kişi başına Benimfotokitap 'de yalnızca bir kullanıcı hesabı verilir.
 4. Seçtiğiniz şifreniz gizli ve şifrenizi kullanan tüm faaliyetlerden siz sorumlusunuz.
 5. Fotokitapların tasarımı ve baskısı için yalnızca kişisel ve resim verileri depolanır veya işleme tabi tutulması için gerekli olan üretim ortağına iletilir. Kişisel veriler gizli tutulacaktır.
 6. Kayıt yaptırarak, kullanıcı adı ve kullanıcı bilgilerinizin diğer kullanıcılar tarafından görülebileceğini kabul etmiş olursunuz.
 7. Kayıt ve açık izninizle birlikte, sizin tarafınızdan belirtilen e-posta adresine bülten ve bilgi fişi gönderilmesini kabul etmiş sayılırsınız. Burada her zaman çelişebilirsin.
  • Kayıt olurken bir kullanıcı adı, parola ve e-posta adresi girmelisiniz. Siparişinizi verirken fotoğraflarınızı sunucumuza yükleyeceksiniz. Sipariş çıktısını onayladığınızda, fatura bilgilerinizi ve teslimat adresinizi gireceksiniz. Siparişi tümden işleme ve gerektiğinde yeniden siparişler için gerekli olan kişisel ve resim verileri siparişlerin işlenmesi için saklanır. Ayrıca, çerezlerin Google Analytics'in de kullanabileceği ve bu verilerin buna göre depolanabileceği veya analiz edilebileceği unutulmamalıdır.
 8. Fotoğrafları sunucumuza yükleyerek, bu materyalleri kullanma ve işleme koyma hakkına sahip olduğunuzu onaylıyorsunuz demektir. Burada, fikri mülkiyet haklarının, yasak standartlarının, yasal veya etik düzenlemelerin veya kişilik haklarının ve diğerlerinin ihlal edilmediğinden emin olabilirsiniz. Hakaret, hakaret içerikli, kişisel haklara tecavüz, fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmesi veya diğer haklarınızdan kaynaklanan hasarlardan kaynaklanan tüm yükümlülükler, masraflar ve hasarlardan siz sorumlusunuz: Yani açıkça: telif hakkı ihlali veya hak ihlali çeken fotoğraflar veya içerikler yüklenemeyebilir. Her ne yaparsanız, tek başınıza bundan siz sorumlu olacaksınız: hakları yaralanan kişi, sizi mahkeme kararıyle, masraflar ve gerekirse zarar için de dava edebilir. Sorumluluk sadece sizinledir, çünkü Benimfotokitap ile yapılan kayıtla üçüncü taraflara karşı tazminat talep ediyorsunuz. Ayrıca hak ihlalinde bulunan içeriğinizden kaynaklanan kovuşturma masrafları için de bize tazminat ödersiniz. Ayrıca, savunmak için gereken tüm belgeleri teslim etmekle yükümlüsünüz.
 9. Fotoğraflarda tasvir edilen kişilerin, nesnelerin vb. Kişilik haklarının yanısıra marka hakları da dikkate alınır. § 22 ve § 23 KURULUŞ'a göre, resimler sadece temsil edilen kişilerin izniyle dağıtılabilir veya kamuya açıklanabilir. Bununla birlikte, rıza olmadan, şu işaretler gösterilebilir: çağdaş tarihin alanından gelen görüntüler, kişilerin yalnızca manzara veya başka bir lokasyona ek bir aksesuar olarak göründüğü imgeler, resimdeki montajlar, asansörler ve benzeri süreçler Sergilere sanatın daha fazla ilgisini çekmesi koşuluyla, katılan kişiler ve sipariş sonrası yapılmayan resimler.
 10. Benimfotokitap bir gençlik-ücretsiz bir platformudur. Bu nedenle yetişkinlere uygun içeriğin, fotoğrafların ve tasarımların yüklenmesi ve dağıtımı yasaktır. Yani: Erotik sanat, çıplak(nü) fotoğrafçılık veya hatta pornografi Benimfotokitap de yanlıştır.
 11. Bir kullanıcı olarak,Benimfotokitap 'e fotoğraflarda yaratıcı değişiklikler yapmak için tüm hakları veriyorsunuz. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, renkleri, kenarlıkları, çözünürlüğü değiştirmeyi ve öğeleri ekleme veya kaldırmayı da içerir. Benimfotokitap, yüklediğiniz tüm fotoğrafları kullanmama hakkını saklı tutar.
 12. Benimfotokitap objektif olarak iyi bir kaliteye yönlendirilemese bile, mevcut resim materyali vasıtasıyla bir tasarım gerçekleştirir, ancak müşteri için duygusal olarak önemlidir.
 13. Bununla birlikte, fotokitaplarını, resimlerini ve katkılarını neden belirtmeksizin kabul, inceleme, düzenleme, silme veya kilitleme hakkını saklı tutuyoruz ancak bir yükümlülük altında değiliz. Resim veya katkı yayınlama iddiasında bulunulmaz.
 14. Fotokitapınızı arkadaşlarınızla paylaşarak, bu kullanıcılara bu içeriği kullanma hakkı verecektir. Vermiş olduğunuz kullanım hakkı, baskı, aktarma veya benzeri diğer kullanım hakkını da içerir. Bize veya üçüncü şahıslara tazminat hakkı yoktur.
 15. Fotokitabınızı "publicly sharing" Benimfotokitap kullanıcısının tüm kullanıcılarına bu içeriği kullanma hakkı verilir. Vermiş olduğunuz kullanım hakkı, çoğaltma, basma, kamuya yayma ve yayınlama (Facebook ve diğer platformlarda da) veya benzeri diğer kullanımları içerir. Bize veya üçüncü şahıslara tazminat hakkı yoktur.
 16. Benimfotokitap, "elmas" olarak adlandırılan platformda belirli aktiviteleri ödüllendiriyor. Bunlar, yalnızca Benimfotokitap platformundaki fotokitaplarını basmak için kullanılabilecek iskonto noktalarıdır. Nakliye ücretleri için elmaslardan ücret alınmaz. Ödeme veya diğer indirimlerle kombinasyon gibi özel eylemler vs. mümkün değildir.
 17. Elmaslarla ödüllendirilme iddiası yoktur. Ayrıca Benimfotokitap, herhangi bir zamanda ve bildirim yapılmaksızın ödül miktarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 18. Benimfotokitap, elmasların istediğiniz zaman indirim değerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 19. Elmaslar 90 gün boyunca geçerlidir, daha sonra bunlar geçerliliğini yitirir ve silinir. Benimfotokitap doğru rezerve sahiptir, ancak elmasın geçerliliğini sürekli olarak güncellemek zorunda kalılmaz, böylece kullanıcı bunları 90 günden fazla kullanabilir.
 20. Benimfotokitap içeriği telif hakkı veya diğer mülkiyet hakları tarafından korunmaktadır. Kullanımınız geçerli telif hakkı ve diğer koruma yasalarına tabidir.
 21. İçerikle ilgili, özellikle ticari amaçlı kullanım, Pictureplix GmbH'in yazılı izni ile mümkündür.
 22. Benimfotokitap üzerindeki ücret esaslı hizmetler, sipariş verme gününde geçerli olan fiyat listesinin fiyatlarında sunulmaktadır. fiyatlar aksi belirtilmedikçe katma değer vergisini dahil eder.
 23. Benimfotokitap,herhangi bir sebep göstermeden siparişi reddetme hakkına sahiptir.Eğer ödeme yapılmışsa, bu durumda 2 hafta içinde iadesi yapılacaktır.
 24. Ürünün hazırlanması ve teslimatı, ortak firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.Gönderim, sigorta kapsamı dışındadır.Teslimat sürecinde oluşabilecek hasarlardan firmamız sorumlu tutulamaz.
 25. Teslimat sürecinde bir hasar oluşmuşsa, müşteri yasal haklara sahiptir.% company_name%, fotokitabı en iyi bilgi ve tecrübelerini kullanarak üretirler.Müşterinin açıkça belirttiği hasarlar için, aşağıdaki hükümler uygulanır
  • Benimfotokitap, ürünle ilgili yapılan tasarımın, müşterinin farklı isteklerini karşılayacağı garantisini vermez.Bu bir eksiklik değil, kişisel bir algıdır.
  • Benimfotokitap, fotoğraf üzerinde renk ve tasarım ayarlamaları yapar.Bu bir eksiklik anlamına gelmez.
  • Ayrıca, kaçınılmaz teknik nedenlerden dolayı, orijinal görüntü dosyalarından sapmalar olabilir.Bu tabi ki bir hasar değildir.
  • Yine , kaçınılmaz teknik nedenlerden ötürü, görüntülenen ve teslim edilen fotokitap tasarımları arasında sapmalar olabilir.Özellikle, kalibrasyonu yapılmış ekranlarda, renk ve parlaklık farklılıkları oluşabilir.
  • Kalite kısıtlamaları, orijinal görüntü dosyasının özelliklerinden de kaynaklanıyor olabilir. (örn. düşük çözünürlük, keskinlik veya kalite gibi)
  • İlave olarak, düşük çözünürlüklü görüntü dosyaları ( 6 MB'den düşük ) pikselleşme ve netsizlik sorunları yaratır.Çok düşük çözünürlüklü resimler, ( 4 MB'tan az ) rahatsız edici sonuçlar doğurabilir.Bunlar, yapılan işler üzerinde belirgin bir etkiye sahip olabilir.Benimfotokitap, kullanıcı için daha iyi bir görüntü malzemesinin olmadığını ve duygusal değeri nesnel ve teknik parametreler üzerinde ayarladığını varsayar.Dolayısıyla, zarar tazmini talep edilemez.
  • Benimfotokitap, fotoğraf yüklerken özgün dosyaları sıkıştırır ve azaltır.Özellikle, mobil cihazlar tarafından gerçekleştirilen yüklemelerde, yükleme süresini optimize etmek için yapılır.Böylece, yapay doku görünümü ve "pikselleşme" meydana gelebilir.Bu bir hasar anlamına gelmez.
 26. Açıkça belirtmek gerekir ki, baskı için onay verildiğinde, müşteri fotoğraf kitabı tasarımını tamamen kabul etmiştir; diğer bir deyişle, tasarımın dönüşü veya geliştirilmesi hariç tutulmuştur.
 27. Uzaktan satış sözleşmelerinin iptali ve iadesi, müşterinin özelliklerine göre bireysel hizmetler ve mal olduğundan hariç tutulur.
 28. Müşterinin, teslimattan sonraki iki hafta içinde bir kusuru belirtmesi halinde, bariz malzeme kusurlarına bağlı hasar talepleri hariç tutulur.
 29. Zararlar için Benimfotokitap firmasının sorumluluğu sözleşmeyle sınırlıdır - tipik, öngörülebilir zarar.
 30. Müşteri tarafından girişimde bulunmak ancak, karşı davaları yasal olarak kurulmuşsa, tartışmaya açık değilse veya tedarikçi tarafından kabul edilmişse mümkündür.
 31. Yükümlülüklerin sınırlandırılması, kasıtlı davranış veya ağır ihmal, garanti edilen özellikler, can ve malın hasar görmesi veya Ürün Yükümlülüğü Yasası uyarınca geçerli değildir.
 32. Pazarlama ortakları aracılığıyla satın alınan kuponlar için (örneğin, Groupon), ilgili işlemin ilgili şartları geçerlidir.Lütfen pazarlama ortağınıza başvurun.
 33. Doğrudan Benimfotokitap 'den satın alınan kuponlar için:Benimfotokitap özel vesileyle kupon satın almanızı önerir. Bu amaçla, tanımlanan gruplar Benimfotokitap.tr alt sayfasından 9 fiş satın almaya davet edilir. "ŞİMDİ ÖDE" seçeneğini tıklatarak, orada bir fiş sipariş etmiş olursunuz. Bağlayıcı bir sözleşme teklifi yapıyorsunuz. %Company_name%, belirttiğiniz e-posta adresine kupon kodlarını e-posta ile gönderir. Kuponlar, gönderildikleri tarihten son kullanma tarihine kadar bir kerelik kullanım için geçerlidir. Benimfotokitap, ödemenin başarısız olduğu veya Paypal tarafından iptal edildiği rapor ediliyorsa, kupon kodlarını devre dışı bırakma hakkını saklı tutar. Geri dönüş ancak 14 gün içinde mümkündür.
 34. İndirim kuponları geriye dönük olarak ücretlendirilemez.(Artık) kredilerin ödenmesi mümkün değildir.Aynı şekilde, diğer eylemlerle bir kombinasyon mümkün değildir.Münferit özel amaçlarla (örneğin, reklam, çekiliş, açık artırma, yarışma) fişlerin veya diğer herhangi bir biçiminin ticari olarak yeniden satışı yasaktır.Bununla birlikte, arkadaşlarına veya akrabalarına hediye edilmesine açıkça izin verilir.
 35. Bu kullanıcı yönergelerine (özellikle birden fazla kimlik oluşturulmuşsa) uyulmaması, kötüye kullanılması veya telif hakkının veya etik temellerin ihlal edilmesi durumunda kullanıcı hesabınız ve tüm fotoğraflara, tasarıma vs erişiminiz kalıcı olarak engellenir ve gerekirse bir kovuşturma uygulanır.