Benimfotokitap. En güzel tatilimizin fotokitabı

Kolaylıkla tarzınızı ve biçiminizi seçin, fotoğraflarınızı yükleyin ve tamamlayın!

Ücretsiz bir Fotokitap oluşturun

Yılın en güzel zamanı için bir fotokitap

Bir şehir turu, büyük bir dünya turu ya da bir safari gezisi, sizin için yılın en güzel zamanıdır. Bu güzel anların fotoğraflanması, çok önemlidir. Ama bunların, hard diskinizde saklanması çok akılcı bir çözüm olmayacaktır. Harika bir fotokitap sizi yine o güzel anlara tekrar tekrar döndürecektir. Sayfaları çevirdikçe, anılarınızı tazeleyecek olan bu fotokitabın oluşturulmasında Benimfotokitap size yardımcı olmaya hazırdır.

Benimfotokitap fotokitaplarının işleyiş şekli

Benimfotokitap; Düğün albümünüz, tatil anılarınız, fotoğraflarınız veya baby shower anlarınız gibi herhangi bir anı için en ideal fotoğraf kitabıdır. Bu işlem basit ve oldukça pratiktir. Benimfotokitap ile ihtiyacınız olan bir çok fotokitabı otomatik olarak ücretsiz dizayn edebilirsiniz. Oluşturduğunuz tüm fotokitaplarınızı arkadaşlarınız veya ailenizle on-line olarak paylaşabilirsiniz. Tasarımınızı, yanlızca basılması için sipariş ettiğinizde ödeme yaparsınız.

Fotobuch Gestaltung Style

Hadi başlayalım

Stili ve biçimi seçip görüntüleri yükleyin, ve işte bitti! Biz, ücretsiz olarak fotokitabınızı oluştururuz.

Online-Fotobuch-Editor

Fotokitabı düzenle.

Sadece birkaç dakika sonra, fotokitabınızın tasarımını görebileceğiniz linki içeren bir e-posta alacaksınız. Tasarımı düzenlemek, resim ve metin eklemek veya yeni bir stille sipariş vermekte özgürsünüz.

Qualität Fotobuch Drucken

Fotokitap tasarımınızı bastırın

Tasarımı beğendiyseniz baskı işlemi için gönderebilirsiniz. Ürünler içerisinden herhangi birini seçebilirsiniz.

Şehir gezisi

Londra, New York, Paris, Roma - bu dünya metropolleri, mimari, tarihi ve kültürel zenginliklerle doludur. Böyle bir zamanda, yanınızda bir kamera olması çok önemlidir.

Ancak eve döndüğünüzde, bu fotoğraflardan seçim yapıp bir albüm yapmak için zamanınız olmayacaktır. O halde, siz resimleri seçip bize Benimfotokitap’a gönderin, biz sizin için harika bir tasarım oluşturup fotokitabınızı teslim edelim. Hızlı, kolay ve yüksek kalitede. Yazılım indirmenize gerek yok. İsteğe bağlı olarak, sizin için mükemmel olana kadar, fotokitabınızı çevrimiçi düzenleyicisiyle kolayca kendi başınıza düzenleyebilirsiniz.

Fotobuch Stadt Landkarte

Tatil Fotokitabı

Design Fotobuch Strand Urlaub

Plaj stili fotokitap

Design Fotobuch China Asia

Asya stili Fotokitap

Design Fotobuch Ostsee Weiß

Beyaz stilde fotokitap

Uzak seyahat

Album Urlaub Fotobuch Fernreise

Amerika, Tayland, Çin ya da Mısır seyahatlerinde çekmiş olduğunuz görüntüler, yüksek kaliteli bir fotokitaba dönüştürülebilir. Benimfotokitap, kendi fotokitabınızı bir çok seçenekli premium veya gerçek fotoğraf kağıdı üzerine basılmış olarak oluşturabilir ve kapak seçimini yapabilirsiniz. Siz fotokitabınızın formatını belirleyin, diğer değişkenler, kitabın oluşturulması sırasında belirlenebilir.

Ayrıca, fotoğraflarınızla başka temalarda da hızlı ve kolay fotokitap benimfotokitap oluşturabilirsiniz.

Tatil Fotokitabı

Design Fotobuch Paris

Albüm stili fotokitap

Design Fotobuch Style Fresh

Yeni stil fotokitap

Design Fotobuch Style Kreidetafel

Karatahta stili fotokitap

Safari

Safari Fotobuch Fernglas

Profesyonel fotoğrafçıların birçoğu için safari ve dış manzara çekimleri çok önemlidir. Böyle eşsiz anılar, kaliteli bir Benimfotokitap fotokitap içinde sergilenmeyi haketmiyor mu? Dayanıklı fotokitaplar yüksek kaliteli cilt kapaklar. Benimfotokitap'da bu seçenekleri şaşırtıcı derecede uygun fiyatlara seçebilir ve bastırabilirsiniz.

Fotokitap ürünleri

Beispiel Fotobuch Quer Format

Yatay

Yatay formatta olan bu, Benimfotokitap geniş bir yelpazede bir çok seçenekleri mevcuttur. Panoramik M (10x15) den başlayarak, panoramik XXL (30x45) ‘e kadar farklı ebatlar vardır. Herkes, bütçesine ve fikirlerine uygun bir çözüm bulabilir. Detaylı bilgi için, Fiyatlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Beispiel Fotobuch Quadratisch Format

Kare biçiminde

Kare format, Çok pratik olan formatta çok çeşitli seçenekler bulunmaktadır, görmek için Fiyatlar sayfasını ziyaret edin.

Beispiel Fotobuch Hoch Portrait Format

Dikey

Fotokitap formatları içinde bir klasik. Benimfotokitap, değişik seçenekler sunmaktadır. Ürün varyasyonları gerçek fotoğraf kağıdı üzerine, parlak ya da ipekli yüzey olarak sert veya yumuşak kapak üzerüne dijital baskı yapar.

Kayak tatilleri

Palandöken’de, Uludağ’da veya diğer kayak merkezlerinde yaptığınız kayak, kartopu savaşı, parti gibi anıların fotoğraflandığı kareler, elbette sizin için çok değerlidir. İşte bu yüzden bunların çok kaliteli bir fotokitap içinde saklanması gerekir. Böyle bir Benimfotokitap fotokitabı oluşturmak o kadar kolay ve basit ki! Ve sonuç tüm kayak arkadaşları için büyük bir sürpriz. Yani: hadi başlayalım!

Skibrille Fotobuch Berge Snowboard

Aile tatilleri

Ente Familie Fotobuch Ausflug

Büyükanne ve büyükbabanızın da katıldığı aile tatilleri. Geleneksel aile tatilinde fotoğraf çekmeden olmaz. İşte bu fotoğrafları, harika bir fotokitaba dönüştürüp, Noelde, yılbaşında ve bayramlarda büyükanne ve büyükbabanıza hediye etmek istemez misiniz?

Plaj tatilleri

Kim sevmez ki? Havuzda yüzmeyi, derinlere dalmayı veya kumda oynamayı. Bu anların fotoğraflarını çekmek için artık bir akıllı telefonunuzun olması yeterlidir. Bu fotoğrafları telefonunuzdan yükleyin, göreceksiniz, gerisi çok kolay! Yeni Benimfotokitap bilgisayarda yazılım olmadan kolayca ve ücretsiz yapabilirsiniz: Kendi fotokitabınızı ücretsiz yapın: iPhone'dan Benimfotokitap fotoğraflarını direkt olarak yükleyin; dizayn servisi gerisini halleder.

Liegestuhl Relax