Benimfotokitap
Ana şirket: Silverlab Dijital Fotoğraf Baskı Çözümleri Ltd.Şti.
Genel Müdür: Ali Özer
E-Posta: info@benimfotokitap.com
Vergi Dairesi: Hocapaşa V.D.
Vergi No.: 770 037 1936

EbuSuud Cad. Basım İş Mrk. No:47 D:201
34112 Sirkeci – Fatih İstanbul

https://benimfotokitap.com


Gizlilik politikası

Gizlilik politikasını görüntülemek için lütfen şu bağlantıyı ziyaret edin: Gizlilik politikası

Anlaşmazlık

15 Şubat 2016 tarihi itibarıyla, Avrupa Komisyonu, mahkeme dışı uyuşmazlıklar için çevrimiçi bir platform sağlayacak. Bu, tüketicilere bir mahkemeye müdahale etmeden çevrimiçi siparişinizle ilgili tüm anlaşmazlıkları açıklama fırsatı verir. Anlaşmazlığa çözüm platformu, http://ec.europa.eu/consumers/odr harici bağlantısında mevcuttur.

Yükümlülük notları

Bu web sitesinin içeriği, mümkün olan en yüksek özenle oluşturulmuştur. Bununla birlikte, sağlayıcı, mevcut içeriğin doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği ile ilgili olarak sorumluluk kabul etmez. Adlandırılmış katkı, yazarların görüşünü temsil eder ve her zaman sağlayıcının görüşü değildir. Bu sitede eksik ya da sorunlu bir içeriğe rastlarsanız, bizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Dış bağlantılar

Bu web sitesi, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerir ("harici bağlantılar").Bu web siteleri ilgili operatörlerin sorumluluğundadır.Sağlayıcının, bağlantılı sayfaların mevcut ve gelecekteki tasarımı ve içeriği üzerinde herhangi bir etkisi yoktur ve bu nedenle üçüncü taraf web siteleri için sorumluluk kabul etmez.

Telif hakları ve ilgili haklar

Bu sitede yayınlanan içerik, telif hakları ve ilgili haklara tabidir, telif hakkı ve ilgili yasalara göre yetkisiz kullanımlar, sağlayıcı veya mevcut hak sahibinin önceden yazılı anlaşmasını gerektirir. Bu, özellikle veritabanlarının veya diğer elektronik ortam ve sistemlerin içeriğinin üretimi, işlenmesi, tercümesi, depolanması, işlenmesi ve dağıtımı için geçerlidir.Bu web sitesinin veya içeriğinin üçüncü taraf çerçevelerinde sunumu yalnızca yazılı izne tabidir.

Fotoğraf kredisi

©iStockphoto.com, ©Fotolia