Benimfotokitap, Evlilik töreninizle ilgili
en güzel fotokitabınız

Kolaylıkla tarzınızı ve biçiminizi seçin, fotoğraflarınızı yükleyin ve tamamlayın!

Ücretsiz bir Fotokitap oluşturun

Yılın en güzel günü için bir fotokitap

Yaşamınızın en güzel günü. Tek bir gün ve anılarınız tüm yaşamınız boyunca saklı kalmalı. Tüm beklentilerinizi karşılayan, yüksek kalitede bir Benimfotokitap fotokitabı gibi. Daha da iyisi: böyle bir Benimfotokitap fotokitabına sahip olmanız için çok beklemeniz gerekmeyecektir. Yazılım programımız sayesinde çok kolay ve hızlı.

Benimfotokitap fotokitaplarının işleyiş şekli

Benimfotokitap; Düğün albümünüz, tatil anılarınız, fotoğraflarınız veya baby shower anlarınız gibi herhangi bir anı için en ideal fotoğraf kitabıdır. Bu işlem basit ve oldukça pratiktir. Benimfotokitap ile ihtiyacınız olan bir çok fotokitabı otomatik olarak ücretsiz dizayn edebilirsiniz. Oluşturduğunuz tüm fotokitaplarınızı arkadaşlarınız veya ailenizle on-line olarak paylaşabilirsiniz. Tasarımınızı, yanlızca basılması için sipariş ettiğinizde ödeme yaparsınız.

Fotobuch Gestaltung Style

Hadi başlayalım

Stili ve biçimi seçip görüntüleri yükleyin, ve işte bitti! Biz, ücretsiz olarak fotokitabınızı oluştururuz.

Online-Fotobuch-Editor

Fotokitabı düzenle.

Sadece birkaç dakika sonra, fotokitabınızın tasarımını görebileceğiniz linki içeren bir e-posta alacaksınız. Tasarımı düzenlemek, resim ve metin eklemek veya yeni bir stille sipariş vermekte özgürsünüz.

Qualität Fotobuch Drucken

Fotokitap tasarımınızı bastırın

Tasarımı beğendiyseniz baskı işlemi için gönderebilirsiniz. Ürünler içerisinden herhangi birini seçebilirsiniz.

Kına gecesi

Kına gecesi ve bekarlığa veda partisi, bir çok insan için eğlenceli geçer. Genellikle komik ve en güzel anılar olur, elbette çoğu fotoğraf çekim kalitesi olarak iyi değildir, çoğu zaman anlık olarak iPhone, iPad ve Android telefonlarla çekilen fotoğraflardır, işte tamda bu yüzden değerlidirler.

Fotoğraflarınızı, kolay bir şekilde Fotokitap yaparak, arkadaşlarınızla paylaşmak istemez misiniz? Benimfotokitap serbest tasarım hizmetimiz bunun için ideal bir çözümdür: Mesela, fotoğraflarınızı telefonunuzdan yükleyin ve tasarımını bize bırakın. Bunun yanında, fotoğrafların yüklenmesi sırasında fotokitabınızın ebadını, şeklini (kare, dikdörtgen, yatay, dikey gibi) belirleyebilirsiniz. Dolayısıyla her bütçeye uygun bir çözümümüz bulunmaktadır. Premium kart üzerine baskı, gerçek fotoğraf kağıdına yüksek kalitede parlak baskı ya da ipekli yüzey seçenekleri mevcuttur. Kitap kapağı için de, sert ya da yumuşak seçeneği vardır.

Scherben Polterabend

Düğün fotokitapları

Fotobuch Design Modern

Modern fotokitap

Modern tarzda, keten görünümlü bir arka planla.

Fotobuch Design Antik

Antik fotokitap

Taştan ve eski kâğıttan yapılmış tamamen Antik dolu bir arka planla.

Fotobuch Design Frisch

Yeni nesil fotokitap

Dinamik, cesur ve eşsiz. Özel stil görüntülerle bir arka planla.

balayı

Flitterwochen Liegestühle

Balayı, hayatınızın en güzel seyahatidir. Romantik ve büyüleyicidir. Ve binlerce fotoğraf çekilirsiniz. Genellikle plaj vardır, Dubai, Thailand, Maldivler ve ya Australia'ya kadar.

Ancak eve döndüğünüzde, ne yazık ki gerçeklerle karşı karşıya kalırsınız. Herşeyden uzakta geçen birkaç haftadan sonra, tekrar iş hayatına dönmeniz gerekiyor. Hemen hemen herkes, bu fantastik tatille ilgili Benimfotokitap fotokitap tasarımı yapma zamanı bulamaz. Ancak şimdi artık bu sizin için çok kolay olacak. Bu sadece hızlı ve kolay olmakla kalmayıp, sizin mükemmel sonuçlar almanızı da sağlayacaktır. Online düzenleyici ile fotokitabınızı düzenleyebileceksiniz. Daha sonra bir çok fotoğrafı Fotokitap formatlarına göre Benimfotokitap’ dan bastırabilirsiniz.

Düğün fotokitapları

Fotobuch Design Album

Albüm fotokitap

Siyah fotoğraf kağıdı üzerine zarif bir tasarım.

Fotobuch Hochzeit Design Weiss

Beyaz fotokitap

Daha basit olamaz. Fotoğraflar, efekt olmadan beyaz arka planda ve basit bir çerçeve ile.

Fotobuch Hochzeit Design Black

Siyah fotokitap

Daha basit olamaz. Fotoğraflar, efekt olmadan siyah arka planda ve basit bir çerçeve ile.

Evlilik yıldönümleri

Champagner Feier

Uzun süren bir beraberliğin sonrasında, özel bir kutlamayı hak etmiş olmalısınız:

7 yıllık bir evlilik sonunda: Bakır evlilik
25 yıllık bir evlilik sonunda: Gümüş evlilik
50 yıllık bir evlilik sonunda: Altın evlilik
75 yıllık bir evlilik sonunda: Elmas evlilik

Bu, geçmişe yönelik ve değişen yaşamla ilgili olarak bir fotokitap. Mükemmel bir fikir olmaz mı?

Ayrıca, tasarım servisimiz, taranmış fotoğraflarınızdan kaliteli bir fotoğraf albümü oluşturmaktadır. Bunun için, özel bir program ya da yazılım indirmenize gerek yoktur. Yüksek kaliteye sahip Fotokitap, anlaşılması ve kullanımı çok kolaydır.

Fotokitap ürünleri

Beispiel Fotobuch Quer Format

Yatay

Yatay formatta olan bu, Benimfotokitap geniş bir yelpazede bir çok seçenekleri mevcuttur. Panoramik M (10x15) den başlayarak, panoramik XXL (30x45) ‘e kadar farklı ebatlar vardır. Herkes, bütçesine ve fikirlerine uygun bir çözüm bulabilir. Detaylı bilgi için, Fiyatlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Beispiel Fotobuch Quadratisch Format

Kare biçiminde

Kare format, Çok pratik olan formatta çok çeşitli seçenekler bulunmaktadır, görmek için Fiyatlar sayfasını ziyaret edin.

Beispiel Fotobuch Hoch Portrait Format

Dikey

Fotokitap formatları içinde bir klasik. Benimfotokitap, değişik seçenekler sunmaktadır. Ürün varyasyonları gerçek fotoğraf kağıdı üzerine, parlak ya da ipekli yüzey olarak sert veya yumuşak kapak üzerüne dijital baskı yapar.

Nikah dairesi, düğün veya parti

Büyük gün. Evlilik.Fotoğraflarınızı çekecek olan fotoğrafçının profesyonel olması çok önemlidir. Ancak, misafirlerin fotoğrafları da bu fotoğrafların içinde olmayı haketmektedir. Ne yazık ki bunlardan bir fotokitap hazırlamak için yeterli vaktiniz olmayacağının farkındayız. Benimfotokitap, sizin yerinize fotokitabınızı isteğinize uygun, yüksek kalitede Premium Fotokitap şeklinde hayatınızın güzel bir anısı olarak hazırlayabilir.

Hochzeitsringe Trauung